Öne Çıkanlar
VPS Host Server Hoşgeldiniz

Custom HTML Sliding Box

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In scelerisque risus septis an pellentesque orci bibendum tincidunt. Nam porttitor erat turpis, eu mollis lacus. Etiam in elit nisi, sed rutrum tellus. Aenean lobortis bibendum egestas. Aliquam quis ipsum lectus. Nam porttitor erat turpis, eu mollis.

Read more

 
VPS Host Server Hoşgeldiniz
 
MAG 250 IP TV SET TOP BOX

MAG 250 IP TV SET TOP BOX – ÇANAK ANTENSİZ TV YAYINLARINI İZLEME


MAG250 IPTV ile internet üzerinden çanak anten gerektiren yerli ve yabancı kanalları ve sinema tarihinin en yeni filmlerini istediğiniz an seyredebilir, spor, film, dizi, belgesel ve çocuk kanallarına içeriğine hemen ulaşabilirsiniz. Video akışı, talebe bağlı video, ve dijital kanallar için HD kalitesi (Full HD 1080?) desteklenmesi, MAG250 multimedya çözümleri için tüm güncel gereksinimleri karşılamak için üretilmiştir. MAG250 kolay Wi-Fi adaptörü ve kablosuz internet erişim bağlantısı, video ve fotoğraf kameraları ve diğer medya aygıtlarından medya içeriği oynatma, harici depolama ortamına kayıt için 2 adet USB portu ile donatılmıştır. Tabi yayınları izlemek için kanallara ihtiyacınız olacak. İşte biz tam burada devreye giriyoruz. Geniş kanal arşivimizle size yayın izleme keyfi sunuyoruz.
Nasıl Yüklerim?
– MAG cihazlarının en önemli özelliği uzaktan kanalların zahmetsizce yüklenebilmesi. Siz sadece MAG cihazınızın altında bulunan MAC adresini bizlere gönderiyorsunuz ve biz uzaktan MAC adresinizi sistemimize tanıtıp size Portal adresi veriyoruz. Siz portal adresini alıp cihaza yazıyor cihazı restartlıyorsunuz. İşte kanallar hazır!
 

 

Göster:
Sırala:
Bu kategoride ürün bulunamadı.